Kdo se bude o Vás starat ?

v

CENTRU REGENERACE


Tým profesionálů s láskou ke své práci... 

Neustále se pro Vás školíme a zjišťujeme novinky abychom se o Vás mohly co nejlépe postarat.

MONIKA HLUŠTÍKOVÁ

Kosmetika a prodlužování řas

MAJITELKA A ODPOVĚDNÁ OSOBA


Vystudovala jsem střední skolu obor Kosmetiky, Masáží a Pedikúra Manikúra. Po škole jsem sbírala zkušenosti a odvahu otevřít vlastní salon. V roce 2015 jsem otevřela salon Centrum regenerace  a postupně našla skvělé kolegyně. Vždy se mi líbil salon, kde najdete všechny služby na jednom místě a nyní se stal sen skutečností.

Kosmetice a prodlužování řas se věnuji už 15 let. Miluju úsměv a spokojenost každé klientky když ode mě odchází. Kosmetiku ladím na míru každé pleti a přání klientky, využijeme každou vteřinu. Mým cílem je, abyste odcházela odpočinutá, krásná a se "šťavnatou" pletí. Prodlužování řas je můj milovaný koníček. Líbí se mi přirozená elegance proto řasy dělám ve stejném stylu- tak abyste vypadala přirozeně a krásně nalíčená, aby řasy podtrhly přirozenou krásu a nepřitahovaly zbytečně moc pozornosti.

TEREZA KALOUSKOVÁ

Masáže, bylinná napářka, 

Terapeutka Methode Brigitte Kettner


Natálie Kalinová

Manikúra, nehtová modeláž


Jsem mladá nehtařka co bere svou práci jako umění. Nehtařkou jsem se chtěla stát už dlouho a když už mám vystudováno, chci se do toho opřít naplno! Nehty dělám moc ráda, praxi už pár let mám a dokonce jsem vystudovaná v oboru. Momentálně NABÍRÁM NOVÉ KLIENTKY k mé stálé klientele. Miluju malování takže pokud máte vyhlídnuté nějaké "bomby" z internetu, sem s tím. Rozhodně neodmítám! NIČEMU SE NEBRÁNÍM! :) Ba naopak občas klientky přemluvím k lehkému zdobení. Mojí práci si můžete prohlédnout zde. Ruce jsou vizitkou každé z nás. S časem jsem dost flexibilní takže neváhejte a napište :) Těším se 

JIŘINA BRŮČKOVÁ

PedikúraReference

Chodíme sem s mamkou moc rády Krásné nehtíky! Nechávám si dělat Gellak a jak drží jsem vždy maximálně spokojena s prací a šikovnými ručičkami. Vřele doporučuji jako žena, co si nepotrpí na nalakovaných nehtech za každou cenu. Dámy, tady to stojí za to!

Připíňák KHP (Připíňák)

Manikúra


Byla jsem moc spokojená. Velice příjemný.

Jitka knizetova

Všichni jsou tu báječní a milí 😍

Petra Antonínová


Najlepšia a najúžastnejšia kozmetička akú poznám Monička Hluštíková vždy odchádzam max.spokojná. Ale veľké ďakujem patrí aj Terke Šulcovej ktorá mi Moničku doporučila...

Marianna Sunavova

Kosmetika

Úžasné služby, výjimečný přístup.

Helena Chramostová


RECENZE STAŽENÉ Z HODNOCENÍ NA GOOGLE