CENTRUM REGENERACE

Ceník služeb


MASÁŽE

REFLEXNÍ MASÁŽ

1 hod 30 min

Na každý bod na těle, který nás bolí, reagujeme určitým reflexem těla. Stejně tak na to reagují naše orgány a svaly. Při reflexní masáži lze tlakem rozpustit blokády, které máme uvízlé v pohybovém systému a orgánech. Celá masáž se provádí na ploskách nohou, dále uvolňujeme lopatky a krční páteř, díky níž mohou polevit i bolesti hlavy. Když se stiskne reflexní bod, rozpustí se nahromaděná tekutina a obnoví se proud nové. Pro představivost : " pokud dlouho někde stojí voda, zahnívá to a je potřeba povolit stavidla pro odtok a přítok, tak je to i s tekutinami v našem těle."
Součástí reflexní terapie je doporučení bylinek na dlouhodobou podporu orgánu, který není aktuálně v nejlepší kondici. Bylinky, které používám mají veganskou certifikaci a nejsou testovány na zvířatech! Dlouhodobě jsem hledala kvalitní bylinky z Evropy, jelikož se navracím ke kořenům evropské kultury. Našla jsem... Methode Briggite Kettner, celostní způsob péče, který má ucelený komplex o vnitřní a vnější zdraví a posléze krásu:) Více viz bylinky.
Klasická masáž vám uvolní zejména svaly, mysl a podpoří proud energie. Reflexní masáž jde do hloubky a očisty těla. Je vhodná pro všechny, kteří mají chuť se o sobě dozvědět víc a vydat se na cestu kvalitnějšího života a spojení s vlastním tělem.  

1 000 Kč

BYLINNÁ NAPÁŘKA A PORADENSTVÍ

První napářka 60 min
Bylinná napářka je starodávná metoda, která se zaměřuje na prohřátí, očistu a uvolnění v oblasti celé pánve. Byliny působí nejen na tělo, ale také jako aromaterapie a tím napomáhají zklidnění toku myšlenek. Kombinace zahřátí a aromaterapie působí blahodárně na zklidnění nervového systému a prokrvení sliznic. Bylinná napářka lze zkombinovat i s krátkou relaxační masáží.


V čem je bylinná napářka úžasná metoda:

 • prohřívá oblast celé pánve a přilehlých orgánů(zejména vhodné pro "studené ledviny")
 • působí blahodárně jako pravidelná očista po menstruaci
 • vhodná pro ženy při klimakteriu (prokrvuje sliznice)
 • podporuje plodnost ženy
 • potlačuje známky PMS
 • pomáhá čistit ženu po porodu

 

Kontraindikace:

 • krvácení
 • těhotenství (lze použít až při přípravě na porod, pak má naopak velmi pozitivní vliv na měkké porodní cesty)
 • po ovulaci v případě, že žena si přeje otěhotnět
 • akutní zánět močových cest, bakteriální, kvasinkový
 • po císařském řezu v šestineděl
 • sterilizace formou podvázání vejcovodů tepelnou metodou
 • nexplanon – hormonální antikoncepční implantát
 • horečka
 • výhřez dělohy
 • varixy (po domluvě s lékařem)

700 Kč

RELAXAČNÍ BYLINKOVÁ MASÁŽ

 Uvolnění, relax, zklidnění toku myšlenek a zároveň rozproudění stagnující energie. Při masáži je možné zažít vše…
Masáž je léčivá technika, sahající cca až do 4. století před naším letopočtem. Pomuže tělu uvolnit tekutiny, podpořit krevní oběh a vyloučit tím nadměrné toxické látky, které ovlivňují stav našeho TĚLA i MYSLI.
Pokud stagnují tekutiny v těle, stagnuje i energie. Mým darem je umění rozproudit člověka zevnitř. Používám k tomu kvalitní veganské bylinné oleje z Lucemburska (odkaz na Brigittu) a aromaterapii Do Terra. V pozadí ráda pouštím jemnou hudbu. To vše v propojení působí na náš celkový systém jako balzám a díky tomu se regeneruje celý "ČLOVĚK".
Zastávám jednoduchý princip…"Pokud o sebe pravidelně pečujeme, život nám to s láskou vrátí:)"

CELKOVÁ REGENERAČNÍ MASÁŽ

1 hod 15 min

záda, zadní část nohou, ruce

890 Kč

MASÁŽ RUKOU A DETOX TERRA VITA

30 min

prevence pigmentových skvrn a stárnutí kůže

450 Kč

MASÁŽ CELÝCH NOHOU A DETOX TERRA VITA

45 min

Pomáhá při pocitu "těžkých a oteklých nohou", při celulitidě, vhodná i pro sportovce

690 Kč

MASÁŽ HLAVY A ŠÍJE

20 min

Rychlé a účinné "vypnutí myšlenek", vhodná i jako prevence proti bolestem hlavy

350 Kč

DALŠÍ BYLINNÉ NAPÁŘKY

35 min

400 Kč

Pokud o sebe pravidelně pečujeme, život nám to s láskou vrátí

MANIKÚRA

MANIKÚRA

Odstranění nehtové kůžičky se provádí bruskou s vhodným nástavcem.  Výsledkem je dokonale čisté lůžko bez zbytků staré a zrohovatělé nehtové kůžičky a jemné, upravené okolí nehtu. Tato technika je velmi často žádaná, protože manikúra s touto úpravou nejen úžasně vypadá, ale také vydrží déle hezká.

200-400Kč

PÁNSKÁ MANIKÚRA 

400 Kč

GELOVÉ NEHTY KRÁTKÉ

800 Kč

GELOVÉ NEHTY DLOUHÉ

900 Kč

DOPLNĚNÍ KRÁTKÝCH NEHTŮ

700 Kč

DOPLNĚNÍ DLOUHÝCH NEHTŮ

Quia dolor sit amet consectetur

800 Kč

ZDOBENÍ

+10-20Kč/nehet

MANIKÚRA + GEL LAK

GELLAK je materiál, který je odolný jako gel, ale nanáší se na nehty jako lak, který se tvrdí v UV lampě. Kvalitnější a šetrnější. Krásně nalakované přírodní nehty bez jejich poškození vydrží 2 až 3 týdny, podle tvrdosti přírodních nehtů. GELLAK se při stříhání nebo pilování nehtů netřepí ani nepraská, je velice pružný a odolný.

650 Kč

PEVNĚNÝ GEL LAK

750 Kč

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL

150 Kč

Gelové nehty z vietnamského studia nesundaváme :)

PEDIKÚRA

PEDIKÚRA MOKRÁ

Celá procedura začíná koupelí nohou v lázni se změkčujícími přísadami. Koupel trvá deset minut a během této doby dojde ke změkčení zrohovatělé kůže. Poté nohy důkladně osušíme a začneme s odstraňováním přebytečné kůže a otlaků. Při mokré pedikúře používáme žiletku či skalpel, s pomocí kterého opatrně odstraníme změkčené kožní přebytky. Ošetření může někdy lechtat, říznutí se u zkušené a šikovné pedikérky není třeba obávat. Následuje úprava nehtů a peeling. Na závěr Vás čeká příjemná, uvolňující masáž chodidel.

650 Kč

PEDIKÚRA + GEL LAK

GELLAK je materiál, který je odolný jako gel, ale nanáší se na nehty jako lak, který se tvrdí v UV lampě. Kvalitnější a šetrnější. Krásně nalakované přírodní nehty bez jejich poškození vydrží 2 až 3 týdny, podle tvrdosti přírodních nehtů. GELLAK se při stříhání nebo pilování nehtů netřepí ani nepraská, je velice pružný a odolný.

900 Kč

PEDIKÚRA + LAK

740 Kč

Nezapomínejte, Vaše nožky si zaslouží péči i přes zimu

KOSMETIKA

PRŮBĚH KOSMETICKÉHO OŠETŘENÍ

•Odlíčení pleti

•Diagnostika pleti

•Úprava obočí + barvení (volitelné)

•Depilace horního rtu (volitelné)

•Čištění pleti

•Masáž obličeje, krku, dekotu, šíje 

•Peeling obličeje, dekoltu a rtů (mechanický nebo chemický peeling)

•Maska dle typu pleti, balzám na rty

•Aplikace séra, krému

•Závěrečná péče (bb cream, lehké denní líčení)

HYDRATAČNÍ PÉČE Moisturizing Care

Pleť potřebuje pro svou správnou funkci a zdraví vodu. K zajištění správné hydratace pleti není důležité jen množství vody, ale také to, jak efektivně je voda v pokožce vázána a využívána. Přípravky ESSENTÉ Moisturizing Care udrží pleť dlouhodobě hydratovanou a ochrání ji před vlivy vnějšího prostředí.

990 Kč

PÉČE O HYPERSENZITIVNÍ PLEŤ Redness Minimizers

Přípravky řady ESSENTÉ Redness Minimizers minimalizují začervenání pokožky, odstraňují pocity pálení, suchosti a podráždění, zlepšují žilní mikrocirkulaci, posilují pružnost kapilár a dodávají pleti potřebnou hydrataci, ale také o pleť šetrně pečují. Kromě toho pomáhají předcházet tvorbě kuperózy a rosacei.

990 Kč

PÉČE O ZRALOU PLEŤ Anti-Ageing Care

Přípravky řady ESSENTÉ Anti-Ageing Care stimulují kožní buňky k vlastní tvorbě kolagenu a elastinu a významně tak ovlivňují funkci pokožky, její zdraví a celkový vzhled.Účinně redukují tvorbu vrásek a zabraňují předčasnému stárnutí pleti. Součástí kosmetiky je galvanizace pleti

1150 Kč

PÉČE O PROBLEMATICKOU A AKNÓZNÍ PLEŤ Acne Care

Přípravky řady ESSENTÉ Acne Care účinně pomáhají při léčbě akné a výrazně zlepšují celkový vzhled pokožky. Ničí zánětlivé procesy v kůži již v samotném zárodku,regulují tvorbu kožního mazu a podporují regeneraci pleti. Jsou ideální volbou pro každého, kdo požaduje viditelné výsledky a dlouhodobý efekt!

990 Kč

GALVANIZACE PLETI Liftingové ošetření

Přístroj využívá samonastavitelné galvanické proudění, které pomáhá dodávat pleti speciální anti-ageingové složky a jemně vypíná vrásky.

400 Kč

ÚPRAVA OBOČÍ brow bar

Barvení obočí a úprava voskem

300 Kč

DENNÍ/VEČERNÍ LÍČENÍ


990 Kč

Využijte při působení masky např. masáž šíje, rukou  nebo parafínový zábal rukou.

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Péče o řasy:

•Prvních 24 hodin po prodloužení řas se vyhnout kontaktu s vodou a po 48 hodin kontaktu s párou 

•Na oční okolí používat speciální odličovadlo nebo odličovadlo bez olejů a štěteček. NE tamponek

•Vyhnout se mechanickému působení na prodloužené řasy: mnutí oka, trhání řas

•Nepoužívat řasenku, případně pouze speciální řasenku

•Pro delší trvanlivost a lesk je možné použít speciální fixační roztok

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS METODOU "ŘASA NA ŘASU"

Metoda "řasa na řasu" spočívá v aplikaci jedné umělé řasy na jednu přírodní. Tím zajistíme kouzlo jejich přirozeného chování a vzhledu. Používáme výhradně certifikovaná lepidla. Pro péči o prodloužené řasy nabízíme speciální kartáčky, odličovač očního okolí, fixéry a sérum pro podporu růstu a kvality přírodních řas, které můžete používat i po aplikaci prodloužených řas. Před aplikací doporučujeme přijít s nenalíčenými řasami.

1490Kč

DOPLNĚNÍ ŘAS

Metoda "řasa na řasu"

700Kč

OBJEMOVÉ PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS 3D-5D

Volume řasy, zaujmou především ty z Vás, které by kromě délky řásy přidaly svým řasám i na objemu a pro ty klientky jejich řasy jsou příliš slabé a řídké, aby unesly větší objem syntetických řas. Řasy jsou tak jemné, že lze nalepit větší množství řas na 1 přírodní. Tím lze docílit jemných ale přitom velice hustých a přirozených řas.

1900Kč

DOPLNĚNÍ ŘAS

Metoda volume

900Kč

LASH FILLER natočení přírodních řas

Tato technika tzv. LASH FILLER spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu. Výsledným efektem jsou zatočené a jakoby vytažené řasy směrem k obočí. Následně se aplikuje barva na řasy a jako poslední krok se nanáší Extrémně účinná vyživující kůra na řasy, která o 100% zvyšuje objem přírodní řasy díky jedinečnému složení nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, aminokyselin, keratinu, bambuckého másla, arganu, ricinu, vitaminu E a dalších. Uzdravuje, urychluje růst a výrazně posiluje přírodní řasy. Bez parabenů. Vhodné pro klientky, které mají rovné řasy směřující dolů, pro ty, které nechtějí prodloužené řasy. 

1190Kč

Která z nás by nechtěla okouzlující pohled nebo se probudit již nalíčená 

OBJEDNEJTE SE JEŠTĚ DNES